visos taro kortos

Didieji Arkanai

Jei jus domina senovinė burtų sistema iš magiškos Tapo kortų kaladės, turėtumėte susipažinti su Didžiųjų Arkanų aiškinimu ir reikšme. Klasikinėje Tapo būrimo versijoje kortos yra suskirstytos į Didžiuosius ir Mažuosius arkanus. Vyresniųjų arkanų grupę sudaro 22 kortos. Jie yra atsakingi už praeities, ateities ir dabarties tikrovės aprašymą laike, taip pat atsako į aukštesnius filosofinius klausimus. Čia galite atidžiau pažvelgti į kiekvienos kortos reikšmę.

Didžiuosius Arkanus (Didžiąsias paslaptis) sudaro 22 kortos. Kvailys, Magas, Žynė, Imperatorė, Imperatorius, Žynys, Mylimieji, Kovos Vežimas, Stiprybė, Atsiskyrėlis, Fortūnos Ratas, Teisingumas, Pakabintasis, Mirtis, Santūrumas, Velnias, Bokštas, Žvaigždė, Mėnulis, Saulė, Nuosprendis, Pasaulis. Kortos nuo Mago iki Pasaulio sunumeruotos romėniškais skaitmenimis nuo I iki XXI, o Kvailys yra vienintelė nenumeruota korta, dažnai dedama į kaladės pradžią kaip 0 (nulis).

Galiausiai norėjau pabrėžti, kad, kai žmogus išdėlioja ir analizuoja Taro kortas ir mato daugiausia Didžiųjų arkanų kortų, gali manyti, kad nagrinėjamas klausimas ir (arba) klausiančiojo gyvenimas yra gilesnis, palyginti su Mažųjų arkanų kortomis. Didieji Arkanai yra ženklai, nurodantys į dalykus, įvykius ir žmones, į kuriuos reikia žiūrėti rimčiau ir atidžiau nei į Mažųjų Arkanų kortas.

didieji arkanai