visos taro kortos

Būrimas: Dienos Korta

Viena iš populiariausių būrimo formų yra Taro kortos. Būrimas naudojant Taro kortų kaladę padeda pažinti žmogaus praeitį, dabartį ir ateitį. Tradicinę taro kortų kaladę sudaro 78 kortos, suskirstytos į dvi pagrindines kategorijas: Didžiuosius ir Mažuosius arkanus. Didžiųjų arkanų kortos atspindi svarbiausius gyvenimo įvykius, o Mažųjų arkanų kortos – kasdienes problemas.

lazdų karalienė taro korta

LAZDŲ KARALIENĖ

Šiluma, teigiama vibracija. Tai stiprus lyderis, kuris žino ko nori, ir kaip tai pasiekti. Rodo nepriklausomybę ir mokėjimą savimi pasirūpinti. Aktyvumas, optimizmas, užtikrintumas, drąsa, dėmesys. Išsamiau »

Apversta rodo polinkį į agresiją, valdingumą, reikalavimus. Gali rodyti situaciją, kai yra per daug manipuliuojama, spaudžiama. Bloga nuotaika ir pyktis, pavydumas. Trūkumas pasitikėjimo savimi, gėda dėl reputacijos. Išsamiau »

Išmaišyti kortas
Atversti visas

Tiesą sakant, būrimas Taro kortomis, tikriausiai, yra pats žinomiausias iš visų žinomų būrimo būdų. Tikriausiai taip yra todėl, jog taro kortos gali pateikti atsakymą, į praktiškai bet kurį Jūsų sugalvotą klausimą. Per visą jų egzistavimo laikotarpį buvo labai įvairūs jų aiškinamo būdai. Tačiau galutiniame variante gavosi taip: kiekvienas, kuris rimtai užsiima Taro kortų aiškinimu, turi savo traktavimo sistemą, daugiau paremtą asmenine patirtimi. Todėl dabar ir aišku, kodėl yra tiek daug skirtingų Taro kortų kaladžių.