visos taro kortos

Būrimas: Dienos Korta

Viena iš populiariausių būrimo formų yra Taro kortos. Būrimas naudojant Taro kortų kaladę padeda pažinti žmogaus praeitį, dabartį ir ateitį. Tradicinę taro kortų kaladę sudaro 78 kortos, suskirstytos į dvi pagrindines kategorijas: Didžiuosius ir Mažuosius arkanus. Didžiųjų arkanų kortos atspindi svarbiausius gyvenimo įvykius, o Mažųjų arkanų kortos – kasdienes problemas.

magas taro korta

MAGAS

I ARKANAS
Gali būti susiję su broliais/seserimis/jaunesniais už jus kolegomis. Tai žinių perdavimas, lyderiavimas. Puiki saviraiška ir komunikacija. Gebėjimas išreikšti savo idėjas, tikslus ir juos įgyvendinti. Pranašumas, gebėjimas nustebinti. Mokymasis ir kitų mokymas. Versle nauja pradžia. Santykiuose taip pat arba nauja bendravimo pradžia, arba laikotarpis, kai galite veikti ir be partnerio. Išsamiau »

I ARKANAS
Apversta gali reikšti nesėkmingą planų pabaigą, žinių trūkumą, nepasitikėjimą savo jėgomis, neryžtingumą, jėgų trūkumą, klaidų atsiradimą. Mažinti savo Ego, balansuoti ambicijas, objektyviai įvertinti visas galimybes ir resursus. Gali kilti regos, klausos, kalbėjimo ar bendravimo kliūčių. Darbo santykiai gali neatnešti norimų lūkesčių, reikia daugiau gilinti žinias. Santykiuose gali rodyti nesusikalbėjimą, trūkumą gražaus bendravimo. Išsamiau »

Išmaišyti kortas
Atversti visas

Tiesą sakant, būrimas Taro kortomis, tikriausiai, yra pats žinomiausias iš visų žinomų būrimo būdų. Tikriausiai taip yra todėl, jog taro kortos gali pateikti atsakymą, į praktiškai bet kurį Jūsų sugalvotą klausimą. Per visą jų egzistavimo laikotarpį buvo labai įvairūs jų aiškinamo būdai. Tačiau galutiniame variante gavosi taip: kiekvienas, kuris rimtai užsiima Taro kortų aiškinimu, turi savo traktavimo sistemą, daugiau paremtą asmenine patirtimi. Todėl dabar ir aišku, kodėl yra tiek daug skirtingų Taro kortų kaladžių.