visos taro kortos

Būrimas: Dienos Korta

Viena iš populiariausių būrimo formų yra Taro kortos. Būrimas naudojant Taro kortų kaladę padeda pažinti žmogaus praeitį, dabartį ir ateitį. Tradicinę taro kortų kaladę sudaro 78 kortos, suskirstytos į dvi pagrindines kategorijas: Didžiuosius ir Mažuosius arkanus. Didžiųjų arkanų kortos atspindi svarbiausius gyvenimo įvykius, o Mažųjų arkanų kortos – kasdienes problemas.

6 TAURĖS

Tai yra vaikiškumo, nostalgijos, naivios laimės ir dosnumo korta. Jūs norite grįžti į laimingus savo praeities atsiminimus. Dažnai ta padeda išspręsti prastą periodą dabartyje. Palanku aplankyti tolimas gimines, vaikystėje gyventas vietas. Daugiau dėmesio skirti savo vaikams, žaidimams kartu. Taip pat gali rodyti labdaros ar aukos aktą. Išsamiau »

Apversta rodo per didelę koncentraciją į praeitį ir tai trukdo dabarčiai. Mažinti savo nostalgiją dėl bet kokių aspektų: vaikystės, svajonių, darbo ir t.t. Gali rodyti sunkumą išnešiojant vaiką. Jai turint vaikų – mažinti discipliną jiems. Išsamiau »

Išmaišyti kortas
Atversti visas

Tiesą sakant, būrimas Taro kortomis, tikriausiai, yra pats žinomiausias iš visų žinomų būrimo būdų. Tikriausiai taip yra todėl, jog taro kortos gali pateikti atsakymą, į praktiškai bet kurį Jūsų sugalvotą klausimą. Per visą jų egzistavimo laikotarpį buvo labai įvairūs jų aiškinamo būdai. Tačiau galutiniame variante gavosi taip: kiekvienas, kuris rimtai užsiima Taro kortų aiškinimu, turi savo traktavimo sistemą, daugiau paremtą asmenine patirtimi. Todėl dabar ir aišku, kodėl yra tiek daug skirtingų Taro kortų kaladžių.