visos taro kortos

Būrimas: Eilutė

Eilutės būrimui naudojame tris kortas. Šis būrimo būdas parodo Jūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Būrimui, šiuo atveju naudojame tik Didžiuosius Arkanus (ne pilną kaladę). Analogiškas būrimas su pilna taro kortų kalade yra patalpintas šiame puslapyje.

Jeigu norite, galite išsiburti čia pat, paspausdami mygtuką “Atversti visas”, arba versdami kiekvieną kortą atskirai pelės paspaudimu.

 

žynė taro korta

ŽYNĖ

II ARKANAS
Mama. Moterys. Moteriškumas. Ieškoti atsakymo savyje, naudojantis savo intuicija. Pasitikėti savimi, klausytis vidinio balso, medituoti. Jei kažką norite nuspręsti – raskite/ieškokite atsakymo tik savyje. Gerumas, aiškumas. Gydymas, patarimai, pagalba kitiems. Vaikų pradėjimas. Gali reikšti jog situacijoje ne viskas žinoma, ne viską galima įvertinti logiškai. Versle taip pat, ieškoti kas yra užslėpta, nevertinkite visko remiantis tik logika. Santykiuose mažinti pavydą ir vaidmainiavimą, norą valdyti ar paveikti partnerį savo stereotipų pagrindu. Išsamiau »

II ARKANAS
Apversta gali reikšti sunkumus suvokti savo vidinį pasaulį, jausmus, emocijas, rasti tikrąjį intuicijos balsą. Gali rodyti sunkumą vaikų išnešiojime, netikslią intuiciją šiuo metu. Pernelyg didelis vidinis jausmų sąmyšis. Vengti net ir smulkių konfliktų su visomis moterimis, ypač artimomis. Teikti rūpestingumo savybę. Darbo santykiuose reiktų patikrinti esamą situaciją kelis kartus, nuraminti savo emocijas, susitelkti ties jausminės dalies išsiaiškinimo. Santykiuose nusileisti moterims. Moterims – pasirūpinti/nusileisti konflikte su savo vyro mama/sese/senele. Išsamiau »

bokštas taro korta

BOKŠTAS

XVI ARKANAS
Vyriškas ženklas. Rodo ‘statymą’ daugelyje prasmių. Daugiausiai susiję su nekilnojamu turtu, bet taip pat su naujos pasaulėžiūros ‘statymu’, karjeros ‘statymu’ ir bet kokios kitos srities. Tai pradėjimas iš pradžių, kilimas aukštyn, pirmyn. Negalima griauti: turto, minčių, šeimos ir pan. Reikia ‘statyti’. Tai sparčių ir dažnai žiaurių pokyčių korta, kuri neša negrįžtamus pokyčius. Taip pat ji simbolizuoja išsilaisvinimą nuo seno, senų modelių laužymą ir senų, pasenusių santykių užbaigimą. Versle: remontas, perkraustymai, darbo pakeitimas, kivirčai ir konfliktai darbo kolektyve. Santykiuose pranašauja barnius, konfliktus, pasaulėžiūrų pakeitimą iš esmės, nekilnojamo turto operacijas. Išsamiau »

XVI ARKANAS
Apversta rodo krizę, nenorėjimą/negalėjimą visko pradėti iš pradžių, atsisakymą keisti savo pasaulėžiūrą, atstatyti tai, kas sugriauta. Duoti/duodami destrukciniai patarimai, daromi griaunantys veiksmai. Kartais gali nesimatyti jokio tinkamo sprendimo situacijoje. Susirinkti visas nuotrupas, detales ir pradėti naujai žvelgti į situaciją. Darbe galimi netekimai, nekilojamo turto problemos. Santykiuose – skyrybos, jei nesugebėsite visko atnaujinti. Išsamiau »

magas taro korta

MAGAS

I ARKANAS
Gali būti susiję su broliais/seserimis/jaunesniais už jus kolegomis. Tai žinių perdavimas, lyderiavimas. Puiki saviraiška ir komunikacija. Gebėjimas išreikšti savo idėjas, tikslus ir juos įgyvendinti. Pranašumas, gebėjimas nustebinti. Mokymasis ir kitų mokymas. Versle nauja pradžia. Santykiuose taip pat arba nauja bendravimo pradžia, arba laikotarpis, kai galite veikti ir be partnerio. Išsamiau »

I ARKANAS
Apversta gali reikšti nesėkmingą planų pabaigą, žinių trūkumą, nepasitikėjimą savo jėgomis, neryžtingumą, jėgų trūkumą, klaidų atsiradimą. Mažinti savo Ego, balansuoti ambicijas, objektyviai įvertinti visas galimybes ir resursus. Gali kilti regos, klausos, kalbėjimo ar bendravimo kliūčių. Darbo santykiai gali neatnešti norimų lūkesčių, reikia daugiau gilinti žinias. Santykiuose gali rodyti nesusikalbėjimą, trūkumą gražaus bendravimo. Išsamiau »

Išmaišyti kortas
Atversti visas

Taro kortų būrimas

3 taro kortų dėstymo schema

Kortų reikšmės: 1– praeitis; 2 dabartinė įvykių padėtis; 3 ateitis.

Egzistuoja ir kitas šio būdo variantas, kuriame praeitis, dabartis ir ateitis aiškinama, naudojant pilną taro kortų kaladę. Tuomet būrimui reikia išdėstyti 6 kortas, o verčiant aiškinti poromis. Tokį būrimo metodą galite išbandyti paspaudę šią nuorodą.

ⓘ Kortų aprašymai (reikšmės) pateikiamos dar kartą paspaudus ant atverstos kortos atvaizdo.