visos taro kortos

Mažieji Arkanai

Taro mažąjį arkaną sudaro 56 kortos, vaizduojančios vidinę žmogaus psichikos veiklą. Šios kortos simbolizuoja įtakas ir įvykius, kurie kasdien formuoja mūsų gyvenimą. Mažieji arkanai skirstomi į keturias grupes: Lazdos, Taurės, Kardai ir Monetos. Kiekviena grupė simbolizuoja skirtingą žmogaus aspektą, pavyzdžiui, emocijas, intelektą, gebėjimą dirbti ir materializmą. Mažieji arkanai gali padėti suprasti paslėptus motyvus ir troškimus, kurie lemia mūsų elgesį. Ji taip pat gali padėti suprasti iššūkius ir kliūtis, su kuriomis susiduriame kasdieniame gyvenime. Gilindamiesi į simbolių turtingą mažųjų arkanų pasaulį, galime geriau suprasti save ir jėgas, kurios formuoja mūsų gyvenimą.

Lazdų kortos

Taro kaladėje lazdų kortų grupė paprastai simbolizuoja kūrybiškumą, energiją ir aistrą. Šios kortos siejamos su ugnies elementu, kuris gali reikšti tiek saulės šviesą ir šilumą, tiek griaunamąją liepsnos galią. Taro lazdų kortos dažnai laikomos teigiama jėga, simbolizuojančia augimo ir pokyčių potencialą. Tačiau jos taip pat gali reikšti asmens gebėjimą pykti ir griauti.

Taigi, priklausomai nuo to, kaip ji interpretuojama (su kokiomis kitomis kortomis krenta), lazdų kortų simbolika gali reikšti ir pozityvią, ir negatyvią jėga.

Taurių kortos

Kardų kortos

Monetų kortos

Taro kortų Mažųjų Arkanų kortos dažnai laikomos mažiau svarbiomis nei didžiųjų arkanų kortos. Juk didžiosios arkanų kortos atspindi didelius gyvenimo įvykius, o mažosios arkanų kortos – kasdienes smulkmenas. Tačiau mažosios arkanų kortos yra tokios pat svarbios kaip ir didžiosios arkanų kortos. Mažosios arkanų kortos padeda papildyti istoriją, kurią pasakoja didžiosios arkanų kortos. Jos pateikia kontekstą ir detales, kurios gali būti labai svarbios norint suprasti bendrą skaitymo mintį.

Be to, kartais Mažųjų Arkanų kortos gali suteikti daugiau įžvalgų apie situaciją nei didžiosios arkanos kortos. Pavyzdžiui, jei kas nors išgyvena sunkų laikotarpį, mažosios arkanų kortos gali suteikti daugiau informacijos apie tai, su kuo jie susiduria kasdien, nei didžiosios arkanų kortos. Todėl analizuojant taro kortas svarbu skirti vienodą dėmesį ir Mažųjų ir Didžiųjų Arkanų kortoms.

didieji arkanai